Šli by jste podruhé k takovému ortopedovi se svým dítětem?

Je to asi ruskej machr.
http://tinypic.com/…
Doplňuji:
No teda nevím,jestli je to kapacita,ale osobně si myslím,žes tím děckem zachází dosti hrubě až hnusně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

No samozřejmě, že s ním zachází strašně...teď nebudu moct spát :(((
Už jsem chtěla něco napsat, ale zasekl se mi PC, jsem právě hotová s bábovkou, tak teď můžu zase psát:D

Další odpovědi:

Stříbrný

Video jsem viděl nedávno, takže se ani nedívám, vypadá to velmi drsně, ale je to kapacita ve svém oboru a pokud to pomůže, proč ne.

Zlatý

Pokud by to bylo prospěšné tak ano. Osobně jsem viděl daleko brutálnější, opakované cvičená s novorozencem. Faktem je, že dítěti to pomohlo.
Doplňuji:
Zdraví bohužel někdy bolí

Bronzový

Ne, k takovému ortopedovi (pokud je to vůbec lékař) bych nešel ani poprvé ...

Zlatý

Proč ne? Vojtova metoda taky není pro dítě nic příjemného,ale je velice účinná.Moje dcera ji prováděla se synem 2 měsíce a požadovaný výsledek se dostavil.

http://search.seznam.cz/…

To je jako křest ohněm.
Doplňuji:
??

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

hanny 2: toto nemá v Vojtovou metodou nic společné, měla jste se někdy podívat, když dcera cvičila, děti u toho sice často také pláčou, ale tam se mačkají reflexní body, s dětmi se netřepe!

Zlatý

hanny 2

Pepa 25 - já netvrdím,že tohle je Vojtova metoda,ale zřejmě je to způsob vyšetření tohoto ortopeda a dítě reaguje stejně,protože je to pro něj nepříjemné.

Zlatý

kapka

Mne se na tinypic nic neukazuje na mobilu, chybi mi k tomu asi aplikace. Ale jestli je to vojtova metoda, tak kamaradka taky musela takto cvicit se synem, byla jsem u toho. Pomaha to.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.