Avatar uživatele
df

Sledujete v restauraci jiné lidi jak jí?

Na mě často někdo čumí a vůbec mu není trapně. Nechápu tyhle retardy. Že jim oči nevypadnou z ďůlků

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 16 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

Jednou jsem byla v Italii v takovem malem penzionu, kde se podavaly i vecere. Od svych spolustolovniku jsem si vyslechla, jak se spravne jedi spagety. Moje domaci metoda – vidlicka a lzice – je pohorsovala. Pry namotavat spagety primo na taliri. Vyzaduje to urcity um.
S radosti jsem se rozhlizela, kolik lidi se spagetami bojuje. Byly tam tri damy, ktere se musely jit ihned po veceri prevlect.
Za podivanou to stalo! Jinak lidi nesleduju.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

No jo, no, tak nenos do hospody průhledné, vinylové, kalhoty, nebo si pod ně alespoň vezmi spodní prádlo! 😜😂👌

Ne, vážně: ono to bude odvislé od spousty proměnných, například:

  • cenové úrovně hospody. A nejen té, ale tak nějak je docela rozdíl, když vlezeš i do relativního pajzlu na Starým Městě, nebo na hřišti v Horní Řiti, okres Vyšné Vlkodlaky. 🤷‍♀️ V Horní Řiti na Tebe budou čumět už z principu, že tam někdo „cizí“ přijde 1× za 1 – 3 roky. 😅 Ono když dojdeš do hospody, kde ti inspektoři od Michelinu nechodí zrovna často, což poznáš podle toho, že všude kolem hospody jsou cedule, s piktogramem, „Zákaz močení!“, tak je to trošku něco jiného, to osazenstvo, než v „Hotelu Ritz“ – jistě chápeš,
  • jak vypadáš. Češi jsou neskutečně konservativní, spíš bych řekl až zakonservovaný, národ. Jsem viděl, nedávno, techwear český kalhoty. Proboha! To bylo tak starosvětské, že fakt nechápu, kdo z těch, co jsou na futuristic módu, by si to koupil! Já rozhodně ne. 😅 Pokud nemáš sandály od Vieta, v nich vytahaný fusekle, hnědý 3/4 galaty, nejlépe zajebané a seprané a šedý, vytahaný, tričko – asi moc nezapadneš. 😅 Jasně, samozřejmě: jiné to bude v Horní Řiti, jiné v obci Hlavní město Praha, a jiné i třeba – co já vím – v Olomouci. Ale jako, tak nějak v principu, pokud máš vkus: lidi po Tobě budou čumět! A nebo druhý extrém: zkus se umejt častěji, než na svátek Božího těla, a taky si vyprat prádlo.😜😂
  • na koho máš „štěstí“. Hospoda není zrovna výběrová organisace. Jasně, výběr je determinován cenovou hladinou. Ale, pokud na to host má a je ochoten zaplatit, tak sedí a žere / chlastá, jak dlouho chce, nebo dokud ho hostinský Palivec nevyhodí, protože otravuje ostatní hosty, se svou opicí. 😅 Více či méně to platí všude, jenom to vyhození se realisuje odlišně v hospodě na hřišti v Horní Řiti, a v hospodě „Hotelu Ritz“. Čím větší „nátisk“, tím více čumí. Pak máš 🤪 hosty: k nám chodil na pizzu kluk s panenkou (pro děti). Chtěl pizzu, dva talířky a dva příbory – krmil panenku. Ale hosty neotravoval a platil! 🤷‍♀️ Mi casa, su casa! 😎

Jestli to není vysloveně Tebou (třeba tím smradem, a nebo naopak vůní v hospodě na hřišti v Horní Řiti, nebo tak něco – jistě chápeš!), nebral bych si to osobně. Lid je vůl – to vidíš i tady! 🤪😅

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Jsou lidi, co NEUSTÁLE někoho kolem sebe pozorují. Obvykle jsou to ženy. Průměrná žena vstoupí do restaurace a ještě než si sedne, přesně ví, kolik je tam lidí a (zvláště pokud není zadaná) kolik je tam potenciálně nezadaných mužů. Není to ale tak, že by zírala. Spíš používá lépe vyvinuté periferní vidění. Zdravý muž se podívá do dálky a pozná na stovky metrů mamuta od geparda (nebo v dnešní době na dálnici lambo), ale všimnout si, že pán u vedlejšího stolu má fialové ponožky, to je doméma žen.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne nesleduji. Kdo e na tebe dívá, tak má třeba hlad. Zkus u něco objednat a on přestane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Tak pokud podle toho co tu píšeš vapadáš nějak takhle https://www.fa­cebook.com/pho­to/?fbid=248270842864198­3&set=ecnf.10004456764­3598 tak se nedivim 😂🤣🤪

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Ale dlouhý nudle (spaghetti, spaghettini, bucatini, linguine) se, opravdu, nenamotávají na lžíci. 😅🙈 Já nevím, kde se tahle zrůdnost vzala, ale nudle se jedí – prostě a jednoduše – vidličkou. 😅 Nevím, no, nevím, co je na tom těžkého. Ale tak jako, když vidím lidi jíst hůlkami … 🙈😅😅😅 Prostě někdo je gramla, no. 🤷‍♀️ Co někdo, každý jsme na něco gramla! Někdo na jezení nudlí, no. 😅 Je pak blbý jet do Itálie, to teda jo! 😅😅

Avatar uživatele
Filip84

Pepa: Tak v tom případě nevím, co jsem! 😅

Protože nějaké „Lambo“ v dálce rozhodně neuvidím: vůbec mne nebude zajímat, bude to pro mne „předmět“ – nic víc, nic míň, a ani mne nenapadne ho (nebo něco podobného) zkoumat: proč by, je to cizí předmět, v mém životě nepodstatný. Ovšem pokud budeš vedle mne sedět v hospodě, nebudu „jenom“ vědět, že máš fialové ponožky, ale i: jaké jsi měl boty, včetně určení velikosti +/- jedna, pokud se postavíš, budu si pamatovat i Tvou výšku, +/- pár centimetrů, dokážu nakreslit Tvůj obličej (docela přesně), uvedu, +/- centimetr, velikost Tvého ucha a dokážu to ucho i nakreslit, a ještě něco úplně jiného: můžeme spolu sedět v hospodě, bavit se, budu si pamatovat docela přesně, co jsi říkal, a k tomu mohu, zároveň, poslouchat další tři lidi a pamatovat si, co říkali – aniž bys to postřehl.

Tak: co jsem? Jsem ženská? 😂

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Jídlo a vaření