df

Sledujete v restauraci jiné lidi jak jí?

Na mě často někdo čumí a vůbec mu není trapně. Nechápu tyhle retardy. Že jim oči nevypadnou z ďůlků

Nejlepší odpověď
cappuccino

Jednou jsem byla v Italii v takovem malem penzionu, kde se podavaly i vecere. Od svych spolustolovniku jsem si vyslechla, jak se spravne jedi spagety. Moje domaci metoda – vidlicka a lzice – je pohorsovala. Pry namotavat spagety primo na taliri. Vyzaduje to urcity um.
S radosti jsem se rozhlizela, kolik lidi se spagetami bojuje. Byly tam tri damy, ktere se musely jit ihned po veceri prevlect.
Za podivanou to stalo! Jinak lidi nesleduju.

Další odpovědi
Filip84

No jo, no, tak nenos do hospody průhledné, vinylové, kalhoty, nebo si pod ně alespoň vezmi spodní prádlo! 😜😂👌

Ne, vážně: ono to bude odvislé od spousty proměnných, například:

  • cenové úrovně hospody. A nejen té, ale tak nějak je docela rozdíl, když vlezeš i do relativního pajzlu na Starým Městě, nebo na hřišti v Horní Řiti, okres Vyšné Vlkodlaky. 🤷‍♀️ V Horní Řiti na Tebe budou čumět už z principu, že tam někdo „cizí“ přijde 1× za 1 – 3 roky. 😅 Ono když dojdeš do hospody, kde ti inspektoři od Michelinu nechodí zrovna často, což poznáš podle toho, že všude kolem hospody jsou cedule, s piktogramem, „Zákaz močení!“, tak je to trošku něco jiného, to osazenstvo, než v „Hotelu Ritz“ – jistě chápeš,
  • jak vypadáš. Češi jsou neskutečně konservativní, spíš bych řekl až zakonservovaný, národ. Jsem viděl, nedávno, techwear český kalhoty. Proboha! To bylo tak starosvětské, že fakt nechápu, kdo z těch, co jsou na futuristic módu, by si to koupil! Já rozhodně ne. 😅 Pokud nemáš sandály od Vieta, v nich vytahaný fusekle, hnědý 3/4 galaty, nejlépe zajebané a seprané a šedý, vytahaný, tričko – asi moc nezapadneš. 😅 Jasně, samozřejmě: jiné to bude v Horní Řiti, jiné v obci Hlavní město Praha, a jiné i třeba – co já vím – v Olomouci. Ale jako, tak nějak v principu, pokud máš vkus: lidi po Tobě budou čumět! A nebo druhý extrém: zkus se umejt častěji, než na svátek Božího těla, a taky si vyprat prádlo.😜😂
  • na koho máš „štěstí“. Hospoda není zrovna výběrová organisace. Jasně, výběr je determinován cenovou hladinou. Ale, pokud na to host má a je ochoten zaplatit, tak sedí a žere / chlastá, jak dlouho chce, nebo dokud ho hostinský Palivec nevyhodí, protože otravuje ostatní hosty, se svou opicí. 😅 Více či méně to platí všude, jenom to vyhození se realisuje odlišně v hospodě na hřišti v Horní Řiti, a v hospodě „Hotelu Ritz“. Čím větší „nátisk“, tím více čumí. Pak máš 🤪 hosty: k nám chodil na pizzu kluk s panenkou (pro děti). Chtěl pizzu, dva talířky a dva příbory – krmil panenku. Ale hosty neotravoval a platil! 🤷‍♀️ Mi casa, su casa! 😎

Jestli to není vysloveně Tebou (třeba tím smradem, a nebo naopak vůní v hospodě na hřišti v Horní Řiti, nebo tak něco – jistě chápeš!), nebral bych si to osobně. Lid je vůl – to vidíš i tady! 🤪😅

Pepa25

Jsou lidi, co NEUSTÁLE někoho kolem sebe pozorují. Obvykle jsou to ženy. Průměrná žena vstoupí do restaurace a ještě než si sedne, přesně ví, kolik je tam lidí a (zvláště pokud není zadaná) kolik je tam potenciálně nezadaných mužů. Není to ale tak, že by zírala. Spíš používá lépe vyvinuté periferní vidění. Zdravý muž se podívá do dálky a pozná na stovky metrů mamuta od geparda (nebo v dnešní době na dálnici lambo), ale všimnout si, že pán u vedlejšího stolu má fialové ponožky, to je doméma žen.

Drap

Ne nesleduji. Kdo e na tebe dívá, tak má třeba hlad. Zkus u něco objednat a on přestane.

Tonda Káňa

Tak pokud podle toho co tu píšeš vapadáš nějak takhle https://www.fa­cebook.com/pho­to/?fbid=248270842864198­3&set=ecnf.10004456764­3598 tak se nedivim 😂🤣🤪

Filip84

cappuccino: Ale dlouhý nudle (spaghetti, spaghettini, bucatini, linguine) se, opravdu, nenamotávají na lžíci. 😅🙈 Já nevím, kde se tahle zrůdnost vzala, ale nudle se jedí – prostě a jednoduše – vidličkou. 😅 Nevím, no, nevím, co je na tom těžkého. Ale tak jako, když vidím lidi jíst hůlkami … 🙈😅😅😅 Prostě někdo je gramla, no. 🤷‍♀️ Co někdo, každý jsme na něco gramla! Někdo na jezení nudlí, no. 😅 Je pak blbý jet do Itálie, to teda jo! 😅😅

Filip84

Pepa: Tak v tom případě nevím, co jsem! 😅

Protože nějaké „Lambo“ v dálce rozhodně neuvidím: vůbec mne nebude zajímat, bude to pro mne „předmět“ – nic víc, nic míň, a ani mne nenapadne ho (nebo něco podobného) zkoumat: proč by, je to cizí předmět, v mém životě nepodstatný. Ovšem pokud budeš vedle mne sedět v hospodě, nebudu „jenom“ vědět, že máš fialové ponožky, ale i: jaké jsi měl boty, včetně určení velikosti +/- jedna, pokud se postavíš, budu si pamatovat i Tvou výšku, +/- pár centimetrů, dokážu nakreslit Tvůj obličej (docela přesně), uvedu, +/- centimetr, velikost Tvého ucha a dokážu to ucho i nakreslit, a ještě něco úplně jiného: můžeme spolu sedět v hospodě, bavit se, budu si pamatovat docela přesně, co jsi říkal, a k tomu mohu, zároveň, poslouchat další tři lidi a pamatovat si, co říkali – aniž bys to postřehl.

Tak: co jsem? Jsem ženská? 😂