Reganois

Sledujete letošní hokejový šampionát? Jaké máte pocity ze hry českého týmu?

A díváte se i na nečeské zápasy?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Celý letošní turnaj je divný, protože byla divná sezóna, divná reprezentační soustředění a megadivné je hrát bez diváků. Hokejisté navíc z hotelu nikam nemůžou. Něterých týmům to nesedí jen trochu, některým hodně.
Co se týká českého týmu, tak myslím čím dál častěji slyším, že „už jsme měli i lepšího trenéra“ (diplomaticky řečeno). Některé zásadní góly totiž padly po nepovedeném střídání, což padá na něj.

Další odpovědi
paul1

Dívám se, pokud mám čas a doufám, že se kluci dají do toho a zbytek zápasů ve skupině vyhrajou.

quentos

Sleduju jen výsledky (často i v průběhu zápasu, ale pouze prostřednictvím aktualizace sportovních stránek). Jen jednou jsem se „z donucení“ podíval na zápas (jeden z mých studentů byl sportovní fanda, a prej ať se na ten zápas podívám, abychom příští hodinu měli o čem konverzovat). Nelitoval jsem, ale je to přece jen časově náročné.
Je to letos celý takový divný. Fakt mám pocit, že výsledky jsou „předplacené“ – to, že i ve vrcholovém sportu je megakorupce, je veřejné tajemství.

Drap

Výsledky určuje Putin a jednotlivá družstva ovlivňují ti dva agenti co způsobili výbuch ve Vrběticích,

AlfonzSP

Zatim sleduji pouze CZE, pokud bychom porazili jak Slovaky, tak Svedy, tak muzeme postoupit ze skupiny, ale moc tomu teda neverim.

dudu

Chápu to tak, že hráči svojí mizernou hrou reagují na fakt, že v našem družstvu nehraje žádný černoch. Hokejová asociace opět zaspala a irgnoruje nový celosvětový trend „vraťme černochy hokeji“. Nebo jim svazuje ruce stud, že v čele státu máme Andreje Babiše.

Spartaboy

Když vyhrají rusové tak tatíček Lenin vstane z mrtvých.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Mno, některé odpovědi jsou vážně zajímavé. Ty překvapivé výsledky jsou dány také letošním přístupem světových týmů, což se také promítlo do sestav. Na Putina a podobně ani nereaguju.