terira

Co použít na skvrny od kakaa na bílé sedačce?

Rozlélo se nám sladké kakao na bílou sedačku. Poraďte čím máme skvrnu na pohovce vyčistit?

Odpovědi
anonym

Zkus vlažnou vodu s trochou Jaru.

To není z mé hlavy, ale už jsem o tom někde slyšel, takže dobrý výsledek nezaručuji.

arachis

Na houbku čistič na koberce, možná ještě nejdříve posypat sodou nebo kypř. práškem.

Kepler

Doporučuji Savo Perex, doporučuju ale vyzkoušet na méně viditelném místě, v případě, že sedačka není úplně bílá – některé tkaniny odbarvuje. Já jsem v tom vypral bílý vlněný svetr a všechny skvrny zmizely. Někdo ale říká: „Nalil jsem na to savo, trochu to zasyčelo a hovno zmizelo.“

Zdroj: http://www.eva­.cz/zbozi/DRO01016/­savo-perex-svezi-vune-1l/