Lenka83

školka a přechodné bydliště

dobrý den, chtěla bych se zeptat mám trvalý pobyt se synem jinde než bydlíme, za chvilku půjde do školky a já se ptala zda ho přijmou když nemá trvalý bydliště v místě paní ředitelka mi oznámila že si mám dát přechodné tak kde se o něj žádá a co je potřeba děkuji ..

Nejlepší odpověď
standa

Paní ředitelka nemá pravdu, institut PŘECHODNÉHO BYDLIŠTĚ byl dávno zrušen.

Ve vašem případě bych doporučil, abyste své místo pobytu (které nemáte zaznamenané v OP) doložila jiným způsobem, např. „čestným prohlášením“ + dokladem*) o vztahu k zmiňovanému místu bydliště

*) např. nájemní smlouva nebo výpis z katastru ap.