Nicoll123

Škodí vlesům fénování,žehlení atd. ?

Chci,aby mi vlasy rostly rychleji,dívám se na různé šampony aby mi rychleji rostl vlasy.Tablety a drahé šampony si však objednávat ani kupovat nechci.Je to asi tím, že si každý den žehlím vlasy? Nebo že si vlasy fénuji? Škodí to vlasům?

Nejlepší odpověď
milablond

Zehledni urcite skodi, hlavne pokud se jedna o velmi castne zehleni, to si zadne vlasy nezaslouzi… Ale fenovani je pry pro vlasy lepsi nez samovolne schnuti – voda vlasovou pokozku vysusuje a mokre vlasy jsou velice nachylne ke trepeni – kdyz se trou o latku nebo samy o sebe… Ale na rychlost rustu to podle me vliv nema.

Další odpovědi
PetrXY

Všeobecně se dá říci, že tepelné upravování – tedy to hodně časté – vlasům škodí. Pro rychlejší růst vlasů si kup nějaký druh šampónu, který obsahuje kofein.

lota

Určitě škodí.

ivzez

Vlasům škodíoboje, přesušuješ je.
Žádné tablety ani šampony růst vlasů neovlivní.
Doplňuji:
Oprava:
… škodí oboje …

beruskaa

Ano škodí,
Vysouší je, láme a opotřebovává
Vlasy mají konzistenci k vypadávání, jsou hrubé a nezdravé.
Pokud chceš aby ti super-rychle rostli musíš je uzdravit.
Koukni se na následující odkaz, je tam vše co by jsi o vlasu měla vědět a co pro to aby jsi jej uzdravila a začali růst http://www.stu­dioamadeus.cz/o-vlasech.html
Sama ti doporučím vlasový aktivátor Capillan, není drahý a nalezneš ho v lékárnách. Nanes co nejvíce ke kořínkům a uvidíš že to bude znát.