Škodí vlasům, když se kulmujou?

Mé kamarádky tvrdí, že když se vlasy upravují kulmou, nebo žehličkou tak se poškozují. V tomto s nimi souhlasím, ale já jsi kulmuji vlasy jen někdy a to málokrát (1-2 za rok). I třesto mi kamarádky tvrdí, že to velmi škodí.

Je to pravda?

Odpovědi:

I kdyby sis je kulmovala 2x do měsíce, neuškodí jim to. Pokud by sis je někdy v budoucnu chtěla kulmovat častěji, použij speciální spray proti vyšším teplotám na vlasy( před žehlením,kulmováním ). A tvé kamarádky taky celý rok si nepletou copánky na noc nebo si nedělají uplé drdoly? To taky není ieální :)

Emví

Pokročilý

1-2x za rok těžko.kdyby třeba každý druhý,třetí den nebo tak, tak určitě jo

ale ne :D taky si vlasy kulmuji a žehlim ale jednou za 2-4mesicu .. moje mama si je zehli kazdej den a uz ma vlasy v haji jsou zniceny nemaji lesk roztrepany konecky ma je jako slamu ale ja treba mam takovej pripravek a ja vzdicky pred zehlenim fenovanim nebo kulmovanim si ten pripravek nastrikam na vlasy a neznicej se mi vubec .. a ty jestli si je kulmujes 1-2 za rok je to v pohode vlasy se ti neznicej tim si bud jista :)) kamosky o tom nic nevedi moje sestra je kadernice ver mi :))))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 330
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 192
Zlatý annas 191
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.