ilonka

skenovani nejde

mam multifunkcni zarizeni HP Deskjet F4210 a stale mi nejde skenovat.uz jsem mluvila stechnikem ale ten mi vubec neporadil.tisknout mi jde.kdyz skenuji tak to probehne a naskoci mi ze je tam chyba ze mam opakovat vse znovu.nepomohl by mi nejaky program na skenovani?mam windows vista basic

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Nejspíš problém v systému (špatný ovladač, chyba v souborech …). Pro mě by bylo rozhodně nejjednodušší přeinstalovat systém, nainstalovat aktuální ovladače tiskárny a skeneru a nainstalovat aktualizace windowsu. (Jednodušší a rychlejší, než zjišťovat, kde by mohl problém být.)

Další odpovědi
Attack-design

bud reklamovat nebo zkusit přeinstalovat software k tiskárně