Miroslavst

Síťový adaptér Ethernet

V systému-správce zařízení mi svítí otazník u síťového adaptéru. Není tam ovladač. Před chvílí jsem si stáhnul ovladač ze stránek dell a nainstaloval a nic. Když jsem dal aktualizovat ovladač, tak zase nic.
Mám počítač DELL optiplex 260X series.
Co s tím mám dělat?
Děkuji.

Odpovědi
anonym

když na ten adapter kliknete pravým,tak dejte aktualizovat ovladač,ten musí mít systém uložený v sobě,nebo dejte vyhledat změny hardwaru.Další možnost je odinstalovat ovladač a znovu instal,nebo vrátit původní.