Blecha

Simson – zamrzání tachometru.

Mám simsona a zamrzá mi tachometr – i když hodně zrychlím tak se ručička plouží nahoru a naopak při brždění trvá než spadne dolu. Co s tím ?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím, jak to tam přesně je provedeno, ale zkusil bych vyndat tachometr včetně lanovodu. Vše bych promazal a do lanovodu bych nastíkal popř. nalil olej tak, aby protekl celým lanovodem. Taky bych namazal šnek, který pohání lanko tachometru. Je však možné, že můžou být „ojeté“ zoubky.

Další odpovědi
Jarin

Promazat určitě.Když to nepomůže kup nový tachometr.

trucker

skus vimnenit kompletni nahon a uvidis stoji na simsona asi 75kc a pude to mnel jsem to sami.