karel1412

Kde sehnat airsoftový Scorpion Evo i s nabíječkou a baterií max. za 11 600 Kč?

Dobrý den, sháním výše uvedenou zbraň, ale problém je že nikde k ní nedávají nabíječku, baterii… potřeboval bych například odkazy na nejlevnější ceny a nejlépe z jednoho obchodu maximální cena 11 600… Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Odpovědi
anonym

Sice jsem nekoukal jestli tam škorpíka mají ale airsoftmorava.cz můžu doporučit. Poradí a pomůžou.