Romana84

Shanim truhlář nebo truhlarskou firmu z Polska. Rada bych zadala poptávkový inzerát, ale nevim kam.? Diky za odpovědi.

Odpovědi
xiperio

Zkuste se orientovat na města na severu. Třeba Český Těšín.Třeba podat inzerát v některých místních novinách. Ono to tam čte hodně Poláků. Nebo v jiném městě, co je blízko hranic s Polskem. Anebo přímo na některém polském serveru.

L.G.

www.epoptavka.cz
www.aaapoptavka.cz

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.