Miroslavst

Seznamka a údaje

Jaký máte názor na údaje uvedené v různých seznamkách? Každý tam uvádí např. sympatický, sportovně založený nekuřák se smyslem pro romantiku, rodinu. Veselé povahy se zájmem o kulturu, cestování, turistiku hledá…
Proč vlastně někoho hledá, když je tak perfektní? Nebo jen píše a pak sedí doma nebo v hospodě, hulí a partner(ka) ho(jí) vůbec nezajímá?

Nejlepší odpověď
BEAES

Tyto údaje bývají většinou lživé, málo kdo napíše pravdu. Znám však hodně lidí, co se přes seznamku seznámili a jsou spolu doposud…ono v dnešní době se jinde, než na netu těžko seznamuje.
Doporučuji se co nejdříve vidět, pokud vás někdo zaujme, slyšela jsem, že si jedna paní psala s mužem snad půl roku, stále se vymlouval, když ho žádala o sejití, posléze zjistila, že si psala a důvěřovala člověku, který se vydával za někoho úplně jiného, dokonce mu posílala peníze na účet a kredit na mobil. Byl to podvodník.

Další odpovědi
Nave

tak mohu říci,že už mě to také napadlo.
asi každý chce najít toho/tu pravou,tak hledá…
reaguji hlavně ted na poslední otazku,jsem toho nazoru bud at člověk hledá člověka,vztah se vším všudy nebo at nehledá a užíva si,podle svého…
v hodně případech se stavá,že hledá,ale pak je opak pravdou-tedy třeba to i pravda je,ale chce mít popravdě obojí vztah ale i to druhé…i když všechny lidé nejsou stejni…

glorie

Je to tím, že nikdo z nás není dokonalý. Sposta lídí je tam proto, že hledají partnera s kterým by prožil svůj život naplno, je jich daleko méně než těch, kteří hledají jen rozptýlení a nebo se jednoduše nudí a baví se tím, že ty kteří chtějí opravdový vzah zneužívají. Nejsem zastánce profilů a seznamek. Je spousta zlích lidí, kteří se baví neštěstím druhých. Glorie