Avatar uživatele
Miroslavst

Seznamka a údaje

Jaký máte názor na údaje uvedené v různých seznamkách? Každý tam uvádí např. sympatický, sportovně založený nekuřák se smyslem pro romantiku, rodinu. Veselé povahy se zájmem o kulturu, cestování, turistiku hledá…
Proč vlastně někoho hledá, když je tak perfektní? Nebo jen píše a pak sedí doma nebo v hospodě, hulí a partner(ka) ho(jí) vůbec nezajímá?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 5102 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Tyto údaje bývají většinou lživé, málo kdo napíše pravdu. Znám však hodně lidí, co se přes seznamku seznámili a jsou spolu doposud…ono v dnešní době se jinde, než na netu těžko seznamuje.
Doporučuji se co nejdříve vidět, pokud vás někdo zaujme, slyšela jsem, že si jedna paní psala s mužem snad půl roku, stále se vymlouval, když ho žádala o sejití, posléze zjistila, že si psala a důvěřovala člověku, který se vydával za někoho úplně jiného, dokonce mu posílala peníze na účet a kredit na mobil. Byl to podvodník.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nave

tak mohu říci,že už mě to také napadlo.
asi každý chce najít toho/tu pravou,tak hledá…
reaguji hlavně ted na poslední otazku,jsem toho nazoru bud at člověk hledá člověka,vztah se vším všudy nebo at nehledá a užíva si,podle svého…
v hodně případech se stavá,že hledá,ale pak je opak pravdou-tedy třeba to i pravda je,ale chce mít popravdě obojí vztah ale i to druhé…i když všechny lidé nejsou stejni…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
glorie

Je to tím, že nikdo z nás není dokonalý. Sposta lídí je tam proto, že hledají partnera s kterým by prožil svůj život naplno, je jich daleko méně než těch, kteří hledají jen rozptýlení a nebo se jednoduše nudí a baví se tím, že ty kteří chtějí opravdový vzah zneužívají. Nejsem zastánce profilů a seznamek. Je spousta zlích lidí, kteří se baví neštěstím druhých. Glorie

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek