zjentek

Seženu jednotlivě balenou tabletu?

Konkrétně třeba Valetol. Když někdo spolkne dva do roka, má šanci si je kupovat po kusech? V blistru bývalo po deseti kusech, pak to extrémně zdražili a teď začali vyrábět balení v blistrech po 12-ti kusech, aby to mohlo být ještě dražší. Když opomenu peníze,jde mně i o to, že cca 10 tablet vyhodím po expiračním datu. Jak na to, aby nebylo nutné si vyrábět alternativní domácí léky proti bolesti a jednoduše si jeden koupit? Vzpomínám, že tablety po kusech byly v USA třeba na gas-stanicích zcela běžně. Dík.

Odpovědi
marci1

Bohužel to u nás není možné, i když by to bylo jistě dobré. 🙂

Drap

Pokud vím, tak nikde ve světě to neni možné. Je to plně v režii výrobců. Nemají jediný důvod, proč by to měli dělat.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.