kočička007

Mám se setkat s klukem se kterým si píšu na skype něco přes 14dnů?

Ahojky ;) Chtěla bych se zeptat..píšu si s klukem na skype něco přes 14dnů..denně si píšeme někdy i voláme..Bydlíme od sebe kousek a chce se se mnou sejít..Mám se s ním setkat nebo radči ne? :)
PS: Je mi 14 a jemu 17
díky za rady ;)

Nejlepší odpověď
Stingo

Setkej se s ním, ale na nějakém veřejném místě.

Další odpovědi
anonym

Je to na Tobě,ale myslím,že to určitě za pokus stojí,pokud máte oba dva k sobě sympatie.

uccello

Sejdi se s ním, za pokus to stojí. Třeba nebudeš litovat. Já jel taky na první schůzku 200km daleko a už jsme spolu 5 let.

ahold

dál – jak radí Stingo.
To není paranoia, ale v dnešní době nutná opatrnost.
Třeba se tomu za pár let spolu zasmějete.
Doplňuji:
Zbláznil se mi PC. Tak znovu: Řekni někomu kam a s kým jdeš. Nenech se odvézt ani odvést nikam do soukromí.

ivzez

Čtrnáctiletá kočičko, nikdy se nescházej
s někým, koho neznáš.

Pokud to chceš risknout, vezmi s sebou někoho
(kamarádku/ka­maráda), kdo vás bude sledovat.

Sejděte se na veřejném místě
a nenechávej se doporvodit domů.

Ze schůzky nemiř rovnou domů,
napřed si u svého kamarádky ověř,
jestli tě ten neznámý nesleduje.

Jestli ho neznáš z dřívějška, radši neriskuj!

lota

Řekla bych, že raději ne. Nejlíp si ho předem „prověřit“ – není to známý známých? Co všechno o něm víš? Skype je příliš anonymní, co facebook, co se o něm dá najít na internetu?