NellyP

Seriály pro mladistvý

Ahoj můžete mi prosím poradit naky seriál? Koukam na american horror story,pretty little liars,hra lží,misfits,aw­kward.,…něco takového díky

Doplňuji:
nejsem na žádný upíry,vlkodla­ky,duchy.. nic fantasy a ani nic tolik holčičího :D jak říkám něco jako misfits je super

Nejlepší odpověď
Questman

South Park, Family Guy, Game of Thrones, Walking Dead (ikdyž to jen tak do doby příchodu do vězení, pak to začíná klesat a poslední díly už stojí úplně za prd :/ )

Další odpovědi
eRko007

zkus supernaturals :) nebo Grimm :)

.anezka.

Vampire diares, The originals

Dumbo

Doctor Who, Sherlock :3