fg

Separační dvory

Na chatě se mi rozbila tv a šel jsem se zeptat do separačního dvora ,jestli si tu nějakou nemůžu vzít na náhradní díly.Oni řekli,že se to nesmí.Neví někdo proč?

Odpovědi
venkovan

Už je v evidenci odpadu a potom mají se odevzdávat kompletní elektronické přístroje.
Nicméně – otázkou je, kam dáš svoji starou televizi a televizi co si vezmeš na náhradní díly?
Povezeš to vše do svého trvalého bydliště (tak kde jsi trvale přihlášen a kde máš bezplatný odběr na sběrném dvoře – tam na tebe obec dostává od státu dotace) a nebo to tam kde máš chatu v lepším případě hodíš do kontejneru na směsný odpad?