Scházíte se pravidelně na srazech spolužáků, nebo jen sporadicky, či vůbec ne?

Nejlepší odpověď
quentos

Spíš sporadicky, mívali jsme na to web, teď už není, tak záleží na aktivitě svolávatelů…

Další odpovědi
Drap

jen výjimečně.

ten který je

Jednou se mi takové setkání podařilo zorganizovat před asi čtyřmi roky.Účast byla slabá.Daleko více mě potěšila zpráva,že náš třídní učitel žije a těší se dobrému zdraví.Je mu přes 90 let.

briketka10

Pravidelně 😁

lexx

jo, jednou za 2–3 roky jinač na webu www.spoluzaci.cz kde jsem adminem fóra, občas píšu příspěvky a vkládám fotky, to pokud jde o gympl, z VŠ studii vůbec ne

ReHu

Srazy moc nefungují.
S pár spolužáky indivindi.

anonym

Jo,občas se scházíme,ale tak jednou za rok.
Hezký vzpomínky pak zůstanou.

gecco

Naposledy tak před 15 lety…
😉

pizlicka

každy rok jsem organizovala zrazy,ale jen ten první sraz prislo dost lidi,pak jen kolem deseti.takže nedělam nic,možna po peti letech.

Děda Louda

Obvykle si v našem věku vyjmenujeme a popíšeme choroby, zanadáváme si na poměry, připomeneme si nebožtíky atd., takže se zúčastňuji spíše sporaněkdy, aby mi úplně nevymřely vzpomínky.

talka

Svolávám pravidelně sjezdy-přiletí i spolužačka z New Yurku.

anonym

Jugare, ony ty srazy pořádají jednou za rok.

anonym

JO.

anonym

A neřvi tu, tu nejsi u svého kmene!

anonym

Jsem neřval,jen napsal Jo,špejlaři.
Pošli kus flákoty,at ohodnotím co umíš.

anonym

Jo, ale jen tak…

Alesh

v prvních letech po ukončení školy se to dělává, pak intenzita pochopitelně klesá