fyziq

Scéna sexu ve filmu Kajínek

Myslím tu scénu z alicí bendovou. To jako doopravdy dělali nebo jen tak naznačoval?

Nejlepší odpověď
quentos

Zbývá jen předchozí odpovědi poopravit: existuje několik filmů, které nejsou porno, a přesto v nich spolu herci souložili doopravdy. Existuje dokonce seznam takovýchto filmů – zde: http://en.wiki­pedia.org/wiki/Un­simulated_sex#Fil­ms_with_unsimu­lated_sexual_ac­tivity Kajínek mezi nimi není, tudíž lze soudit, že byl jen naznačován…

Další odpovědi
jjj123456789

Ve filmech, pokud to není porno, je to vždy jen jako.

marci1

Doopravdy to je jen v porno filmech.