stryda

Satelitní příjem

Mám satelitni přijimač MASCOM 1100cp,kartu trade technologi nyní CSlink.Vroce 2013 mákončit družíce ASTRA ma ji nahradit jina s kdováním YRDETO.Mám koupit kartu kterou nabízí CSlink za 600Kč.Bude fungovat v mém příjimači.Všude píšou kartu vyzkoušet co sní když nebude fungovat a co v roce 2013 bude se muset koupit nový přijimač a karta.

Nejlepší odpověď
Jikra

Družice Astra nekončí pouze se mění podpora kodování z CryptoWork na Irdeto.
Na odkazu jsou stránky CsLinku s kontakty a tam by měli fundovaně odpovědět všechny dotazy.

Zdroj: http://www.cslin­k.cz/

Další odpovědi
Michal Kole

Podívejte se na stránku výrobce vašeho satelitního příjímače, zda nevyšel update firmwaru, který by to měl řešit a list kompatibility.

Osobně bych koupil raději nový přijímač.