brodka

Samoživitelka

dík za odpovědˇ,stále hledám tu e meilovou adresu na ten klub samoživitelek, dále k tomu shánění levného bytu, byla jsem i na odboru ochrany dětí ,tam mi soc.pracovnice­poradila azyl.dům, ale s nevalnou pověstí a nic jiného.už půl roku sháním byt a většinou chcou násobné zálohy na nájem a pak ještě realitky za zprostředkování .tak se ptám zda mi někdo poradí kam se ještě můžu obrátit o pomoc. dík

Nejlepší odpověď
Džanička

Pokud hledáte byt tak se zeptejte ve vašem městě na úřadě,nebo v okresním městě,jestli nemají volný byt.Nic jiného vám neporadím,já takto čekám rok,jsem také samoživitelka se dvěma dětmi,a jsem na 15 místě.Třeba budete mít štěstí.Popřípadě se ptejte v různých městech nebo vesnicích ve vašem okolí.Pak už zbývají asi jen inzeráty,ale napište si ho vy,aby každý věděl jaké máte možnosti s placením.