ketina

samoživitelka

jsem po rozvodu s jednim ditetem a nevim na co všechno jako samoživitelka mam narok a co vše k tomu patrebuji žiji v podnajmu v byte ktery je v osobnim vlastnictvi,dekuji za každou radu

Nejlepší odpověď
panenka

jako samoživitelka máš nárok na přídavky,soci­alní,doplatek do životního minima a můžeš si i zažádat o příspěvek na bydlení ale musíš mít sepsanou s domácím smlouvu o tom že tam pobíváš,na jak dlouho bližší informace ti podá úřad pod který spadáš