Catty

S čím by měla být skřížená border kolie?

S čím by měla být skřížená border kolie, aby vznikl pes/fena s inteligencí jako má borderka, ale aby byl menší a nelínal?:)

Nejlepší odpověď
www

Rozumný chovatel plemena nekříží !!
Již tak jsou některé rasy umělým křížením dost zdravotně postiženy.
Doplňuji:
Vyber si pejska podle svých zkušeností, schopností a možností, plemen je dost pro zkušené i začínající chovatele. Zaměř se raději na češtinu (pravopis), pro život to určitě bude rozumnější 🙂

Další odpovědi
mojitek

děvče,křížení není takhle jednoduché. Zapomeň na to

gecco

S člověkem…
:-O
Hele, zeptej se Lysenka – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tro­fim_Lysenko , tvůj nápad by se mu líbil…
😁

Drap

Šlechtěění a dosažení takového psa nestačí jedno krytí. Šlechtění je mnohaletý proces s nejistým výsledkem

jáára

já mám se stafordem (máma) ale je to zlatá borderka:) líná úplně moc, ale je to miláček a hlídačka. nepořizuj si pejska