blazek

Rychlodráha na pražské letiště

Bude někdy dostavěna rychlodráha na letiště, kolik bude stát výstavba, kdo to zaplatí a bude možno cestovat v rámci PID?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Měla by být dokončena a zprovozněna koncem roku 2013. Jízda by měla stát 120 Kč a PID použít nepůjde. Náklady na výstavbu se odhadují až na 30 miliard korun.Projekt by měl zaplatit soukromý investor v rámci spolupráce veřejného a soukromého sektoru, takzvaného projektu PPP.

Zdroj: http://www.fi­nancninoviny.cz/in­dex_view.php?id=3598­49