makis

Růst prvních zoubků, existuje něco proti bolesti?

Mame 4.mesicniho syna a zda se,ze mu zacinaji rust prvni zoubky.Existuje neco proti bolesti,aby nebyl tak nevrly.Poradte prosím.Dekujeme Jirka a Jana

Nejlepší odpověď
hanulka11

v lékárně koupíte Mundisal gel/je silnější/ než Calgel-potírají se tím dásně

Další odpovědi
Saurus

Určitě mu pomůže kousátko, jak už je tu napsáno i ten gel, a když bude nejhůř, nebojte se šáhnout po nějakém dětském sirupu nebo čípku proti bolesti. Řešíme stejný problém a malému pomohl Nurofen. A pokud ještě kojíte, mám načteno i odzkoušeno, že to sání dítěti pomáhá i proti bolesti. Nejdůležitější je ale trpělivost 🙂

venkovan

Ucpávky uší a bolest hlavy rodičů celkem brzy přestane.

MacaM

Dobrý večer Jirko a Jano.
Doporučuji jak ze své zkušenosti, tak ze zkušenosti jiných maminek, 100% přírodní bylinný gel (OK gel), který je bez chemie, bolavé dásničky zklidní, desinfukuje, může se používat častěji.
Tento gel má mnoho využití, říkáme mu domácí lékárnička do kapsy. Mám ji neustále v tašce, kamkoli jdu.
Napište mi, ráda poradím.
Běžné přípravky z lékárny bohužel obsahují chemii, a ne vždy opravdu miminku pomohou.
Máca (skype: maca.mi)

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou