Juryj

Ruská domovská stránka

Naistaloval jsem si nové ICQ a po spuštění se mě přehodila domovská stránka na nějakou Ruskou adresu.Jak docílím převedení zpět? v klasickém nastavení prohlížeče to nelze, pokaždé se stránka vráti zpět. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Retko

Pro internet explorer:

Zmackni ALT. Nahore se objevinova lista. Tam zmacni nastroje a dole dej moznosti internetu. V nove otevrenem okne, hned nahore mas moznost zmenit domovskou stranku.

Ve Firefoxu:

Nahore v panelu kliknout na nastroje – moznosti. V nove otevrenem okne, v zalozce hlavni je nastaveni domovske stranky.

Pokud vim nemelo by to vracet zpatky, dokud treba nezacnete zase neco instalovat a neodskrtnete tam „nastaveni domovske stranky“.