Avatar uživatele
Bronzový

ŘP skup. C, je nutné nějaké zdravot. vyšetření před nástupem do zaměstnání pokud není profesní průkaz?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Zdravotní potvrzení stejné, jako je považováno u každého jiného zaměstnání. Pokud chceš být zaměstnán jako řidič,tak bez profesáku to nepůjde.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Co na to zaměstnavatel ?


Avatar uživatele
Stříbrný

Ano, musíte k lékaři, viz zákon 361/2000, § 87


Avatar uživatele
Bronzový

Většina,ne-li všichni zaměstnavatelé vyžadují vstupní vyšetření lékařem.
Pkd budete jako řidič skupina C tak potřebujete i profesní průkaz.Tento byste nepotřeboval pokud budet zaměstnán třeba jako zedník ,ale dle potřeby budete jezdit s tatrou (na nad 7,5t) nebo ávií (na do 7,5t )

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.