zjentek

Rozumí někdo třeba tady (myšleno na webu) trochu elektrokolům?

kde pořídit výhodně, na co hledět při koupi, co mít na paměti, atd. ..má to bejt dar pro 70níka

k poslední úpravě otázky: prosím všechny bezchybné a všechápající „stylisty“ světa- neměnit smysl a podstatu, ať už čehokoliv! Díky zduř

Nejlepší odpověď
ptáč

Já elkolům nerozumím. Rrrozumí, to zní jako od Daniela Nekonečného.
Viděl jsem koloběžku domácí výroby. Předek z kola, plošina svařovaná ze silné oceli, pod ní li ion baterie, dojezd 80 km. Udělal si ji postarší bodrý chlapík a chlubil se, že mu „elektrický pohon“ udělali v Tišnově. Sami navrhli a namontovali. Prý je to Šikula elektrické pohony Tišnov. Má tam tempomat. Přišlo mu to na sedm tisíc a akumulátor vymění za výkonnější, aby dojel stovku. Díky za přečtení spař.

Další odpovědi
Agneta

Můžeš mu koupit normálně velké, ale i malé skládací (za 12 500,–Kč) do auta, aby si mohl zajet i někam dál do přírody (nebo města), doporučuji :D

zjentek

Agneta: za 12.500?? Nové? Nemáš link?