Peťa. K.

Rozdíl mezi SIPEM a inkasem?

Co je sipo a co je inkaso je mám definovat?

Nejlepší odpověď
Jakub

SIPO – sdružené inkaso plateb obyvatelstva je tradiční finanční produkt poskytovaný Českou poštou. Nedávnou reklamní kampaní propagované SIPO se má stát konkurencí pro peněžní ústavy v době, kdy se neustále zvyšují jednotlivé bankovní poplatky.
Inkaso je právo dodavatelské organizace ,přímo ze tvého účtu si inkasovat částky, třeba zálohy na elektriku a plyn.

Zdroj: /www.finexper­t.cz/default.as­px?section=48&ser­ver=1&article=3295