petinek10

rozbitý fotoaparát

Mám problém,spadl mi foťák a zatlačil se mi zoom, je úplně zaseklý. Nevím co mám dělat, jestli by fotoaparát nešel nějak opravit doma.

Odpovědi
strapanka

Ak ho mas v zaruke, nic s nim nerob, zaruka by prestala platit v celom rozsahu. Ak nie, skus nejakeho svojho znameho – kutila, ale najlepsie je to nechat na odbornika.

Pripadne existuju na domovskych strankach vyrobcu alebo predajcov chatove okna, kde sa da problem prebrat s odbornikom.

tazalka

jen doplním, pokud spadl a je na něm nějaká malá otlačenina,tak ti reklamaci už bohužel neuznají (z vlastní zkušenosti)…ale když není a neřekneš, že ti spadl, jen prostě najednou nejde zoom, tak by to mohlo být ok..... tak ať to dobře dopadne