ceburaska1

Rodičemi pořád nechtějí dovolit tablet prý bych jenom hrála a neucilase ale to neni pravda.Prosim o nej dlouho.Co delat

Nejlepší odpověď
Drap

Počkat. Rodiče by měli nejlépe vědět co je pro tebe dobré.

Další odpovědi
Lamalam

Musíš čekat, zatím můžeš trochu zapracovat na češtině.

kesim

A ty ho nutně potřebuješ? Já myslím, že mají rodiče pravdu.
Jinak jim zkus udat důvody proč by ti ho měli koupit a nějak se s nimi rozumně domluvit.

Hlada

Z otázky se vytratil důvod k čemu ho potřebuješ a o co přicházíš, když ho nemáš. Rodiče naopak rozumný důvod mají a ty ho musíš respektovat, třebaže se ti zrovna nezdá. Maminka a režisér mají vždycky pravdu.

novaky

tablet nebaví nikoho. Je to naprosto slepá kolej technologie. Pokud máš pocit, že o něco přicházíš, tak si podej inzerát koupím tablet za kilo. Budeš mít tísíce zájemců, kteří by ti tu věc ze šuplíku dali zadarmo. Jen je jim trochu líto tu „cennost“ hodit do šrotu. Věř mi, že budou rádi. Věř mi, že budeš sklamaná