NeedHelp:(

Rodiče mi vynadali kvůli cucfleku. Co mám dělat?

… podle mě to až moc hrotí…

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi plnoletý a soběstačný, vyděláváš tolik, abys mohl zaplatit bydlení, stravu a další věci, odstěhuj se. Pokud to neni možné, budeš to muset snášet i nadále.

Další odpovědi
marci1

Před rodiči ho musíš skrývat. V 15 letech jim to určitě nepřidá vhodné. 🙂

ivzez

Naučit svou partnerku (partnera), že nejsi jeho majetek,
vysvětli jí/mu, že si nepřeješ, aby si tě „značkoval/a“.

bolak

A kvůli čemu, je nesymetrickej nebo co jim vadí?

Řekni jim že ti ho udělal kluk, voni daj pokoj. A nebo řekni že učitel ve škole, ať jim dáš za vyučenou.

nyjono

Co jako chceš dělat???
Buď ho zakryj nebo řekni tomu svýmu, ať ti je nedělá. Lásku lze projevit i jinak.

iceT

Kup si Heparoid a mazej, on zmizne rychleji.