Čecho_slovák

Říká vám něco rozborka-sborka?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jasně. Mám zbroják. Je to součástí praktické zkoušky.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ano. A určitě všem kteří absolvovali, ještě kdysi, základní vojenskou službu. Šlo o rozebrání a složení, většinou osobní zbraně (pistole, samopal a podobně). A byly na to i časové normy, na základě kterých bylo prováděno hodnocení.
Jinak se běžně prováděla při pravidelném čistění zbraně.

Drap

Samozřejmě

da ny

Jistě, že ano.

Arne1

Samozřejmě. Nemělo by ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Jo, na ZVS jsem patřil k nejrychlejším. Vč. rozborky/sborky po slepu (samozřejmě pokud „kamarádi“ nějakej kousek neulili 😉 )