Jrkuft

Řídíte v zimní bundě?

Sundáte si bundu když jdete řídit?

Já ano i když vím,že nějakou chvíly mi bude zima než se auto ohřeje

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Iváneček

Ano

Chvíli v bundě, chvíli bez bundy, chvíli se sušenkou. Hlavně teda chvíli.

Další odpovědi
Slecna 007

Ano

Jedu krátce (chvíli!) a sedávám do studeného auta.
Mám pohodlné oblečení a bunda mi nevadí.

Dochy

Ano

Když je zima, jedu extrémně krátkou trasu a bundu mám z toho důvodu, že ji budu potřebovat i po vystoupení. Pokud vím, že pojedu delší trasu, tak zásadně bez bundy. Přiměřené pohodlí řidiče je důležité a bejt oplácanej jak panáček Michelin k pohodlí rozhodně nepřispívá.

Mimochodem: Jako poměrně často zde na odpovědích je toto poměrně nešťastně postavená anketa.

Elk

Ne

Rád se cítím pohodlně a v bundě to nejde, ale vídávám je ve starších autech a taky staší lidi.

Smode

Ano

Ale v budoucnu plánuji kabel k vozu do kterého umístím na čestné místo horkovzdušný 2kW ventilátor a 15 minut než přijdu k autu ho na dálku spustím. Pak i na krátkou trasu bundu sundám protože budu sedat do vyhřátého :)
I tak ale tiše závidím těm co vyjíždí do sněhu či deště takřka nahatí z vlastní vytápěné garáže která je součástí domu.

Luxx

Ano

Jan Kunčar

Ano

Podle mě se v zimní bundě špatně řídí a dnešní auta už mají výkonná topení.

nyjono

Hloupá anketa.
Krátké vzdálenosti v bundě, delší bez bundy.