Reprák hraje jen částečně

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví, čím by mohlo být to, že výstup z věže hraje na levý reprák na plno a na pravý asi jen na třetinovou hlasitost. Možná ani to né. Mám věž Philips, ale to pravděpodobně není to úplně podstatné. Byl bych rád za každou radu, co s tím ;) Zkoušel jsem repráky přehodit a vše zůstalo stejné. Levá hrála a pravá né :( Předem díky za snahu o odpověď
Doplňuji:
Hlada - Právě přesně špatně. Když bedna, která byla původně napravo a tam nehrála, je zapojená vlevo, tak hraje perfektně. Chyba je jakoby na pravém výstupu z věže.

Jinak díky. Asi půjde na reklamaci

Odpovědi:

Zlatý

Jestli to chápu správně, tak levá bedna hraje s menší hlasitostí i po připojení k pravému zesilovači. Pak je chyba v bedně. Nejspíš poškozený reproduktor.
Doplňuji:
Takže už je to jasné.

Stříbrný

Možná blbá odpověď, ale koukal jsi, jestli máš nastavené zesílení na obou stranách stejné?

Asi odpálený koncový stupeň zesilovače, totéž se mi stalo u reprosoustavy Genius, shodou okolností také pravý (zadní).
Doplňuji:
Jestli to je v záruce, reklamuj, jestli ne, najdi si v okolí nějakého šikovného elektronika, ať se na to podívá.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.