Reklamovali jste už někdy jídlo/pití? Jak to proběhlo?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jednou jsem v Bille vrátil načatou flašku rumu prodávanou ve slevě, protože to chutnalo asi jako terpentýn, prostě to nebylo pitelné. Kupodivu reklamaci přijali a dokonce stáhli ten patok z prodeje.

Další odpovědi
Nuk nuk

Ano, párkrát. Šlo ale vždy o potravinu koupenou nanejvýš do hodiny od zakoupení a samozřejmě s účtenkou v ruce. Navíc bydlíme na malém městě, takže prodavačka si zákazníka až na výjimky pamatuje. Tudíž vždy vše porběhlo hladce.

V restauraci se mi to ještě nestalo, respektive, neměla jsem důvod. Za to jedné mé kamarádce ano. Nakonec to také proběhlo v její prospěch, ale průběh byl poněkud komplikovanější.

Emefej

Reklamoval jsem špatnou míru piva. Dotočili mi ho.

Jan Kunčar

V jednom nejmenovaném restauračním podniku jsem dostal kávu tzv.druháka (už jednou vylouhovaná káva, která zůstane na dně šálku, se znovu přelije vařící vodou a odnese zákazníkovi). Požadoval jsem po číšníkovi novou kávu, on si přinesl lžičku, ochutnal z mé kávy a konstatoval, že jsem se zmýlil, že káva je naprosto v pořádku. Na mou žádost, aby zavolal majitele podniku nebo alespoň vedoucího směny, mi oznámil, že majitel je dlouhodobě v zahraničí, vedoucí směny není přítomen a zastupuje ho právě on – tento číšník. Při mém odchodu (po zaplacení, bohužel) mě pozdravil slovy: „Těšilo nás, přijďte zas“ Podruhé jsem nepřišel. Toto se stalo už po sametové revoluci.

Dochy

V jedný hospodě jsme vraceli smažený květák, protože uvnitř byl skoro syrový. Chtělo to trochu vysvětlování, ale prošlo to a objednali jsme jiné jídlo. Snad bez plivanců 😉

Klaproth

Jednou jsem u nás v hospodě reklamoval, že po minulé pitce mi bylo blbě. Neuznali to.

BlurryFace

Několikrát jsem reklamovala jogurt. Jednou na něm byla jasně zelená vrstva plísně a podruhé byly kelímky uvnitř naplňeny jen do čtvrtky, takhle byla naplněna celá paleta.

Kepler

Klaproth: příště jdi chlastat s Mírou! 🙂