Reklamace v obchodě?

Jsme prodejna a reklamovala jsem zboží od zákazníka. Reklamace byla odeslána na obchod,kde jsem zboží do obchodu nakoupila. Bohužel se mi k reklamaci nechtějí vyjádřit pořád říkají,že s nimi výrobce nekomunikuje,ale ze zákona musím zákazníkovi do měsíce vrtátit popřípadně peníze. Jaké mám v reklamaci pokračovat? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
mojitek

Zakaznikovi vratte penize -jeho tyto neshody mezi firmou x a y nezajimaji.
Stejnetak Vas nemusi zajimat ze vyrobce nekomunikuje s prodejnou/firmou od ktere jste to Vy koupila.
Cili zakaznik dostane od Vas penize a vy je zase dostanete od toho kde jste to koupila.Jednejte dle reklamacniho radu

Další odpovědi
anonym

Nelze určitě postupovat tak,jak jste napsali,tj. že s vámi nekomunikuje dodavatel zboží,víte,jak by se,kdyby tak postupoval každý prodejce,prodlou­žili veškeré reklamace?To je opravdu už věcí každého prodejce a zákazník má svá práva,která vy musíte dodržet.