REKLAMACE FOTOAPARATU BENQ GH650

DOBRY DEN,PROSIM VAS PORADTE,V PROSINCI 2012 JSEM KOUPIL NA INTER.PATRO.CZ FOTO BENQ GH650 V HODNOTE 3500KČ,TOHO MESICE JSEM HO POSILAL ZPATKY PROTOŽE ME NEFUNGOVALO USB NA FOTKY DO PC A KDYŽ JSEM DAL NAHRAVANI VIDEA A PRIBLIZENI TAK VIDEO BYLO ROZMAZANE.Z INTER.OBCHODU ME POSLALI MAIL ŽE USB JSEM ASI ZAVINIL SAM Z NEOPATRNOSTI KABELE,ZE BYLI TAM VYLOMENE NEJAKE CLANKY,TAKZE ZARUCNI DOBA SE NEVZTAHUJE KDYZ ZAVADU ZPUSOBIM SAM,ALE CO SE TYCE VIDEA,TAKZE HO ODESLOU DO SERVISU BENQ.ZE SERVISU ME PO 17-DNECH VOLALI ZE PRI MANIPULACI FOTAKEM SE JIM SEKNUL OBJEKTIV A FOTO JE NEPOUZITELNE.A POSLOU ME TEN TIP ALE JINEJ KDE BUDU MIT I USB V PORADKU,ME SE NEJEDNALO ANI TAK O USB,FOTKY SI STAHUJI PRES SD KARTU.ALE O TO VIDEO.TED SE ME JEDNA ABY ME NEPOSLALI FOTOAPARAT KTEREJ BUDE UDELANEN ZE 3 JEDEN.A NESEKNUL SE ME OBJEKTIV ZA PAR MESICU AZ BUDE PO ZARUCNI DOBE,KDYZ CTU RECENZI NA INTER.TAK TY FOTO.JSOU PORUCHOVE A SEKAJ SE.MUZU ZADAT O VRACENI PENEZ KDYZ CHYBA BYLA SERVISU A NE MOJE NEBO O JINEJ TIP FOTAKU,KDYZ HO MAM V ZARUCE,MOC DEKUJI

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Otázka ještě nemá žádnou odpověď.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.