hawranek

Realizace produktu- fast food

Pomozte prosím se seminární prací- máme psát o fast foodů a máme v oné práci popsat i realizaci produktů. Nechápeme ale ten pojem- co si pod tím máme představit?

Nejlepší odpověď
Drap

To je jednoduché, popsat jak se třeba dělá párek v rohlíku

Další odpovědi
hanulka11

to jsou všechna jídla co se ve fast foodu vyrábí… jejich postupy výroby

anonym

To nikdo ve škole neví? Asi bych tam napsal že v rychlém občerstvení se nevaří, ale používají se hotové produkty. Sériová výroba na bázi těstoviny/pečivo. Na tom se dá stavět.