Džanička

Řasenka z henny

Ahoj holky,máte některá z vás zkušenosti s černou řasenkou z henny?Dá se někde koupit?A opravdu vydrží na řasách i při mytí,aniž by se rozpustila?Díky
Doplňuji:
Toto všechno ReHu vím,a nikdy jsem nalíčená spát nešla,protože mám hodně citlivé oči..Ale já jsem někde četla,že tato řasenka z henny se dá také normálně umýt,a řasy zůstanou černé,protože je henna obarví.Jen chci vědět,jestli s ní má někdo zkušenosti.Jestli opravdu „funguje“ tak jak se o ní píše.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Doufám, že nevadí, že jsem kluk. Přesto jsem dnes manželce navrhoval, protože kupovala tužku na obočí a řasenku, že jí dám penetrační asfaltový lak, že je taky černý a vydrží díl a rozhodně se neumyje. A protože ho mám plnou velkou plechovku, vyjde jí to levněji. Nechtěla. Nevím proč. Nabídka byla přijatelná a ještě by ušetřila. No její smůla.

Další odpovědi
ReHu

I pokud je řasenka voděodolná, jakákoli, je lépe ji na noc odlíčit. Zatěžuje nejen řasy, ale i oči.
Nepozná se to hned, ale po pár lectech vznikají alergie či jiné oční potíže a prvopočátek lze dohledat v dlouhodobém a soustavném neodličování na noc, kdy si oko potřebuje odpočinout.
Sice nános váží 00 nic, ale drobek k drobku a je tu problémek.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
V tom případě máš asi na mysli barvu na řasy.
Tu jsem zkoušela, ale ne z henny. Je vidět celkem málo. Více na světlých řasách. Myslím, že v tom velké rozdíly nebudou. Barvili mi ji na kosmetice.
Zůstala jsem u řasenek.

Džanička

Ha ha ha Miroslave,tak to jste mě teda opravdu rozesmál..Můj táta mi vždycky říká,že si natírám obličej..A že prý mi půjčí váleček co má na malování..Opravdu nechápu,kam vy chlapy,na ty nápady chodíte.. 😄