zjentek

Půjde z rendlíku pára, když si budu smažit sušený maso?

..a ještě podotázka- kdo mi tady včera večer umazal hafo bodů?

Nejlepší odpověď
gecco

Pára z rendlíků půjde – ale ledaže bys dolil vodu…
😉
BTW – pokud budeš zahřívat sušené maso, nepůjde o smažení, ale pražení – a pražený maso, no, dobrou chuť…
😉
_____________­_____________
Pokud jde o body (já si ničeho nevšim´) – možná se konečně připojil Admin a maže skryté otázky a odpovědi (teprve smazáním obodovaných otázek/odpovědí body ´zmizí´, skrytím ne)…
Že by se Admin přestal ´flákat´ a tady se blejskalo na lepší časy? – tím nemyslím tvé umazané body (kterých – a potažmo i tebe, je mi upřímně líto), ale to, že by tu mohla skončit ´samohana´ některých Jugarů – sorry, ehm, účastníků…
😉

Další odpovědi
Emefej

Smažit sušené maso? To se buď jí tak jak je, nebo se namáčí do vody a pak připravuje jako normální maso. Jo a o bodech nic nevím.

ReHu

Stejně jako Emefej.