josef0007

Půjčka na směnku/lichvář

zdravím všechny, chci se zeptat, jestli někdo má, zkušenosti z půjčkou na směnku. Potřebuji do Vánoc, nutně peníze. Třeba i lichváře, budu mít z čeho splácet, jen teď nemám dost finančních prostředků nejlépe jihočeský kraj. jen prosím nechci odpovědi typu „akorát se dostaneš do dluhů“ to to vím sám … máte nějaký kontakt??
Doplňuji:
Dělám to pro rodinu.. Navíc mám i záznam v registru…

Nejlepší odpověď
redy

neblbni kvůli vánocům jít do dluhů.Seš jak ten leachim,vrhne se do něčeho a pak tady naříká a volá o pomoc trdlo.

Neznám žádnýho lichváře a doufám že ani nikdy nepoznám .

Další odpovědi
anonym

Pokud se do toho chceš opravdu pustit a mít půjčku ještě do Vánoc, tak zkus spíše Home Credit, Profi Credit, Profireal nebo si do vyhledávače zadej heslo rychlá půjčka, půjčka pro každého a pod. Teď před Vánocemi mi jich do e-mailů chodila velká spousta. Než sáhnout vyloženě po lichváři, tak bych šla opravdu raději do půjčky u společnosti, která má na trhu alespoň nějaké jméno. Navíc u Profirealu můžeš mít peníze opravdu rychle. Kdybys na to tolik nespěchal, tak by možzná stálo za pokus půjčit si peníze u Bankeratu.
Nezapomeň hlavně na to, že ať už si půjčíš kdekoliv, tak splácet svůj dluh budeš muset. Kdyby ses dostal do dočasných problémů se splácením, tak to okamžitě řeš s věřitelem.

huxa

ocko, redy, marci-vy tu vyloženě tazatele ochuzujete o jeho vlastní zkušenosti s lichváři.
josef0007-když už pojedeš k lichváři, je ti jedno, kolik utratíš, nejlepší lichváři jsou jak jinak než v Praze. Jsou ti zde schopni nevystavovat směnku, prostě jen ti předají pár korun a za pár dní budou chtít dvacetinásobek. Jo, kam se hrabe nějaký provident, jak radí ocko, ti na krásnou pražskou lichvu nemaj ani trošičku.

Takže jednoznačně-jeď do Prahy a zde se už někoho na ulici zeptej, nejlépe nějakých propichaných individuí, které se každou chvílí do sebe zhroutí.

marci1

Dostaneš se jen do problémů. Tvoje volba. ☹

Flekyy

Nejdřív si přečtete něco o půjčce na směnku a pak ji nebudete chtít, je velice riskantní. Jde totiž o jeden z nejrizikovějších typů úvěru, a to hlavně proto, že dáváte v sázku svůj majetek. Snadno se tak můžete stát oběti exekutora.

Zdroj: http://www.iho­tovost.cz/puj­cky-na-smenku

petrdostal

A proč nezvolíte třeba hotovostní půjčku? Jsou podstatně bezpečnější než nějací lichváři a vyřízené bývají celkem rychle. Peníze vám doveze domů kurýr, takže pro ně ani nikam nemusíte. Doporučuju ale prvně porovnat, třeba tu: https://www.fe­rovepujcky.cz/ho­tovostni-pujcky :)