Retko

PSI Faktor..

Myslite si ze je tento serial opravdu natocen podle pravdivych pripadu jak to rikaji vzdy na zacatku?

Odpovědi
panenka

pokud to říkají retko tak ano.oni totiž to říkat musí protože to točí podle skutečné události co se stalo.takže to vždy říct před filmem musí

Klarisa

Myslím si,že to nějak upraví,že to ani nemůže být všechno pravda.Nebo je půlka vymyšlená,dnes se dá vydělávat na všem.Něco vymyslete a napište knihu,uvidíte.

Zungu

Ahojky,myslím si,že jádro je pravdivé,ale okolo je udělaná omáčka.A hlavně nikdo ti to na 100 procent stejně nemůže říct,kromě lidí co to natočili.Měj se