melanie

Psali jste někdy test z Výtvarné výchovy na ZŠ ?

Učitelka nám oznámila, že tento rok budeme psát ve výtvarce testy (umění..) ale nepřipadá mi to moc normální

Nejlepší odpověď
marci1

Nepsali, ale je možná škoda. Výtvarná výchova přece není jen to, co nakreslíme, nebo vytvoříme my, „obyčejně nadaní lidé“, ale i to, co vytvořili přední světoví umělci. Když jsem byla na výstavě obrazů malíře Jana Zrzavého, dost mě překvapilo, že tam byli převážně starší lidé. Na chvíli se zastavit, prohlédnout si krásné věci, je přece nádherný umělecký zážitek a prožitek. Přeji Ti hodně krásných chvil, prožitých s „uměním“. 🙂

Další odpovědi
Nevíteto?

Ne a přijde mi to zbytečný…

Mika47

My jsme psali zatim 2 krat. Jednou v 7. tride a po druhe v 8. Ted jsem v 9. A zatim nic nerikala. Ale je to primitivni neboj :)

luckáá

U nás jsme měli psát, ale po prvním testu si to paní učitelka rozmyslela :D