Psa vše bolí a knučí při dotyku a pohybu. Nevíte čím by to mohlo být? Veterinar nasadil anitbiotika a uvidí se.

Odpovědi:

Stříbrný

Myslet si, ze neznamy anonymni uzivatel Internetu dokaze diagnostikovat lip, nez veterinar, ktery psa videl... Ou nou :D

Kámošův pesan byl také citlivý na podněty asi tak 1 měsís před jeho smrtí (zdechl na přirozené stáří).

Pokročilý

Je hodně podstatně jak je pes starý.my měli fenu která mela 10 let a minuly rok na jaře mela velké bolesti při doteku a téměř nechodila ..podstoupila operaci a zjistilo se ze to byl zánět dělohy.na podzim ale stejně umřela.jestli jste byli u veterináře a dal vám jenom antibiotika asi to nebude nic vazneho a jak si tady zmínil ze se uvidí přijde mi to celkem k smíchu veterinář by mel vědět co to je ;) bud navstiv jiného veterináře nebo spolehej ze to není nic az tak vážného.

Diskuze k otázce

Mirrdos

To né, ale chci vědět, jestli se s tím někdo někdy nesetkal, i doktoři dělají chyby a dřív než na to příjde, zvlášt u zvířat, někdo by mohl poradit. Zase nějakej chytráka jako ty, radši jdi do prdele :)

Stříbrný

setapouch

Já můžu jít kamkoli. Ale kdybys ty dokázal používat to, co máš mezi ušima, dojdeš místo na Odpovědi.cz k jinému veterináři.

Mirrdos

Hele,nejradši mám takový chytráky, mohl bych udělat tisíc věcí, ale zajímalo mě jen, jestli někdo něco podobných zažil a na co se připravit.

Stříbrný

setapouch

V tom případě jsi tuplovaně hloupý. Chceš radu a přitom ani nejsi schopný popsat příznaky. Při dotyku? To je popis za všechny prachy.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.