CobblíkCZ

Poradíte s PS3 – HDMI?

Zdravím, zapnu PS3, zmizne „Bez přijmu signálu“, ale je tam černá obrazovka prostě… Mám připojeno přes HDMI, zkusil jsem jiný HDMI kabel, výsledek stejnej.. Hlavně NEPIŠTE o servisu

Odpovědi
Lulu1

Nevím, jestli to pomůže. Ale na naší televizi nejdříve musím přepnout na HDMI, aby mi to jelo. A máš správně zapojeno? My máme PS3 zapojeno přes takové barevné kably (moc se v tom nevyznám, tak se omlouvám za divný popis) a museli jsme s tím chvíli štelovat než jsme to rozjeli.