jirka F

Provázel vás váš děda nebo táta supermarketem a dalšími obchody?

Já si z dětství pamatuji jak mně děda zasvěcoval do tajů supermarketů.🤣🤪

Nejlepší odpověď
aliendrone

Můj děda mě ohledně nákupů leda tak poslal se džbánkem pro pivo. A BĚDA, kdyby spadla pěna, muselo se hezky fofrem. 😉 😁 😁

Další odpovědi
Drap

Ne. Za mého útlého mládí supermarkety nebyly.

df

Ne, supermárkety nebyly. Bylo mi necelých devět když přišlo cinkání klíčema. A k dědovi jsme jezdili 1–2× do roka. Tehdy se koupilo ještě kvalitní a chutné jídlo

led

Nie, len (obyčajnými) obchodmi. Za mojich detských čias (to ešte bol pravek) bolo, len v niektorých väčších mestách, zopár obchodných domov, napríklad pražský obchoďák „Bílá labuť“

Filip84

Když jsem byl fakan – bana bag ban, jezte dietně – jezte děti, dítě 100× jinak!, tak bylo to úplně moc nejvíc 1. Velkoprodejna Pramen, 2. Obchodní dům Prior.

Ne, nikdo mě do žádných „tajů“ nezasvěcoval – ony, totiž, žádné nejsou! 🙄🤦‍♀️

Ale to bude, asi, i tím, že já už jsem uměl ve čtyřech letech číst a psát a počítat do stovky, těžko říct takhle z hlavy, jestli to, třeba, uměla moje bába z matčiny strany, například. 😅