Broukk

proteinová tyčinka NatBar?

Chutnal už jste někdo proteinovou tyčinku NatBar? Jaké to je? Podle popisu produktů, je to jedna z nejzdravějších věcí na trhu, ale jak je na tom chuťově? Není to úplně nejlevnější záležitost a tak bych ráda věděla, jaké to je než to koupím, ochutnávky jsem nějak propásla..

Nejlepší odpověď
annas

Neznám, nekupuji.

Podívejte se, jak tyčinky NatBar hodnotí odborník. Ve srovnání s jinými druhy získala tato tyčinka nejvíc bodů.

http://www.svet-zdravi.cz/clan­ky/velky-test-proteinovych-tycinek

Další odpovědi
WTF

nechutnal, ale poměr cena/výkon teda nic moc…na to, že se to nazývá proteinová tyčinka, tak tam těch proteinů moc není a spousta jednoduchých cukrů

volil bych radši např. tuto: http://www.fit­nessprotebe.cz/ty­cinky/tycinka-high-protein-flapjack-80g/

Broukk

Annas: Děkuji, článek jsem právě viděla a proto mě zaujaly, že to hodnocení mají hodně pozitivní, ale jsem zvyklá z obchodů spíše na ceny do 20 Kč a ne nad 30.. takže otázka zní, zda zkusit a nedívat se na cenu nebo nezkoušet :)
VTF: Děkuji, podívám se :)

annas

Tyčinky jsou dost drahé. Sama bych váhala. Ale jedině ušetřit za něco jiného a jednu vyzkoušet. Jinak nezjistíte. Každý má jinou chuť. Ale zvažte, zda proteinovou tyčinku opravdu potřebujete.