Prosím poraďte.Jak nejjednodušeji otevřít kavárnu?

Provize jsou moc velké u pronájmu prostor. Jsou alespoň trochu vratné??? Prosím o pár rad. Předem děkuji

Nejlepší odpověď
mojitek

to si myslite ze je to tak jednoduche ? :o)))
ze Vam to nekdo napise tady a ze po par radcich budete rozumejsi?
Vratna investice to muze samozrejme byt,zalezi na tom kolik budete vydelavat-a jak moc tomu rozumite.Ale dneska si otevira kavarnu/bar/res­tauraci kdekdo…a taky ale brzy zkrachuji…

Další odpovědi
aramah

Vy nemáte na nájem a chcete podnikat?Bože,je to možný? Odpovím si sama…

anonym

Zkuste vzít prostory které jsou něčím odděleny, pro posezení, salonky. Úplně u pokladny by mělo jít koupit i jízdenku, zkrátka hodně položek. Nejprve bych z této kavárny udělal kavárnu na půl;
/Kavárna s dubovými stoly, Starobylý vzor na ubruse, svíčky, tichá hudba a zrcadla aby do nich sedící ženy mohly nahlídnout./
Restaurace / uprostřed kavárny nemusí vyvářet denní menu. Po krátké době fungování kavárny můžete změnit počet míst k výnosnější nabídce. Hodně štěstí.

elektrikář

Aby vše fungovalo jak má být musite mít prostory kde chodí lidé a turisté hlavní komunikační kříž námněstí velké ulice. bohatého sponzora co zaplatí vybavení. nábytek, kuchyň.A potom se o vše starat.
To není zábava to je řehole. Už je na to dost pozdě mněla jste začít v roce 90 Teď už lidé nechtějí moc utrácet.

Wareg

Úplně nejjednodušší rada jak otevřít kavárnu je dojít k nějaké kavárně, chytnou rukou za kliku dveří a táhnout k sobě (případně od sebe).

salsa verde

tak za jedno nevím jaké máte informace o provizích při pronajímáni prostor ale každopádně nájmy nejsou nízké. a za druhé pokud chcete dávat na kafe se šlehačkou pěnu ze spreje tak ani neotvírejte…