♥♥♥

Prosím pomoc s klávesnicí počítače.

Nevím na co jsem klikla, ale teďka prostě každé písmenko mohu ve slově napsat pouze jednou a když chci něco vymazat mohu také pouze jednou. Je to hrůza prosím pocte mi jak to zase dát do pořádku. s počítačem tak extra neumím. děkuji.

Odpovědi
Bedy

Osobně bych se přiklonil k jendoduché možnosti, a to spustit Obnovení systému. Najdete ho v Start-programy-Příslušenství-Systémové nástroje.
Tam si jen zvolíte čas a datum, na který to chcete obnovit a mělo by to být všechno v pořádku. O své dokumenty se bát nemusíte. Jen nastavení a systémové věci se vrací zpět.

cochee

Nastavení klávesnice se provádí v Ovládacích panelech, panel Klávesnice (Windows XP, v novějších to asi bude podobně): záložka Rychlost – Prodleva před opakováním – já mám nastaven jezdec na druhé zarážce zprava – nemáš ho úplně vlevo náhodou?